Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
 
REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HLO - vrednuje se 5 najboljih kola)
II. PODSKUPINA (7. i 8. razred)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Fran Škarica 8 OŠ Antuna Gustava Matoša Zagreb 572 436 540 700 512 546 2870
2 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 540 482 540 570 390 436 2568
3 Lana Škarica 7 OŠ Antuna Gustava Matoša Zagreb 540 370 484 400 456 560 2440
4 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 556 470 434 400 446 524 2430
5 Alojzije Begović 8 Robotičko-informatički klub Nuštar 400 414 540 410 372 560 2324
6 Tin Pranjić 8 Informatički klub BIT Kutina 388 194 498 550 414 384 2234
7 Lovro Tunjić 7 Mravoklopi 514 370 380 490 412 422 2218
8 Jakov Blašković 7 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 540 400 498 360 414 338 2212
9 Luka Ričković 7 Robotičko informatički klub Popovača 300 384 470 540 412 380 2186
10 Ema Hrkać 8 Mravoklopi 388 389 400 540 276 350 2067
11 Noela Bazianec 8 OŠ Vrbani Zagreb 400 328 470 380 400 412 2062
12 Dominik Vugrinec 8 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 400 400 280 400 414 414 2028
13 Marin Kurešić 8 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 400 164 400 304 414 500 2018
14 Alen Božičević 7 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 280 302 400 404 328 540 1974
15 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 340 87 260 390 470 478 1938
16 Antonio Matijašević 8 Mravoklopi 388 148 342 540 0 432 1850
17 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 280 400 220 362 364 430 1836
18 Kristijan Nikolić 8 DPTK&Info Velika Gorica 280 300 382 410 348 374 1814
19 Jelena Ćepulić Polgar 8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 180 400 400 400 280 232 1712
20 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 280 218 270 180 400 420 1588
21 Luka Padovan 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 220 250 340 444 160 314 1568
22 Ivo Vraneš 7 Mravoklopi 420 384 340 260 100 0 1504
23 Lucija Kršić 8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 280 280 400 192 316 186 1468
24 Mario Rigatti 7 Centar tehničke kulture Rijeka 220 180 220 350 400 264 1454
25 Tomislav Grgurević 8 OŠ Vrbani Zagreb 280 298 340 240 258 276 1452
26 Ema Hrvoić 7 DPTK&Info Velika Gorica 220 155 340 240 316 214 1330
27 Lukša Giljević 7 OŠ Augusta Harambašića Zagreb 206 180 320 180 400 0 1286
28 Lucija Lovrić 7 DPTK&Info Velika Gorica 155 50 180 360 300 264 1259
29 Petra Blagec 8 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 220 98 280 180 210 292 1182
30 Val Jagodar 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 220 82 280 424 0 164 1170
31 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 180 82 280 350 180 164 1154
32 Laura Vugrinović 7 DPTK&Info Velika Gorica 0 180 320 230 400 0 1130
33 Filip Radaljac 8 OŠ Vrbani Zagreb 280 123 180 230 228 204 1122
34 Duje Dodig 8 OŠ Medvedgrad Zagreb 220 164 300 230 180 188 1118
35 Jakov Ivanjko 8 OŠ Medvedgrad Zagreb 292 132 200 230 224 152 1098
36 Marko Kučak 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 220 116 200 205 265 204 1094
37 Grgur Buturac 7 OŠ Vrbani Zagreb 220 148 180 170 280 214 1064
38 Saša Pataran 7 OŠ Vrbani Zagreb 180 148 180 180 280 214 1034
39 Luka Ivanov 8 Centar tehničke kulture Rijeka 220 185 100 180 150 276 1011
40 Dominik Belavić 7 Robotičko informatički klub Popovača 172 164 300 180 180 100 996
41 Milan Galić Kevilj 7 OŠ Vrbani Zagreb 180 100 180 180 280 148 968
42 Filip Kitanović 7 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 100 164 150 230 210 50 854
43 Filip Konta 7 OŠ Vrbani Zagreb 180 164 100 180 180 148 852
44 Petar Starčević 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 139 180 240 136 148 843
45 Matija Rubčić 8 Informatički klub BIT Kutina 280 132 70 180 140 100 832
46 Borna Jozić 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 180 116 260 230 0 0 786
46 Jan Mikšič 7 Centar tehničke kulture Rijeka 220 116 220 230 0 0 786
48 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 180 132 0 100 180 180 772
49 Anis Prezel 8 OŠ Medvedgrad Zagreb 220 66 300 180 0 0 766
50 Luka Matunci 7 OŠ Vrbani Zagreb 160 100 150 170 100 164 744
51 Marin Sesar 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 73 140 75 186 164 665
52 Jakov Đokić 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 139 80 115 110 100 564
53 Matej Buljubašić 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 100 280 180 0 0 560
54 Ela Ćališ 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega 70 89 100 115 140 100 544
55 Ivan Obraz 8 OŠ Trstenik Split 75 82 70 100 140 100 497
56 Toma Vašarević 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 116 180 0 160 0 456
57 Daniel Perešin 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 100 75 0 0 180 100 455
58 Borna Kalenik 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 30 20 80 100 90 132 432
59 Erik Vujasinović 7 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 20 100 100 100 100 420
60 Nika Senfner 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 50 100 80 0 0 330
61 Ida Valpotić 7 DPTK&Info Velika Gorica 0 75 0 220 0 0 295
62 Mihael Goič 8 OŠ Trstenik Split 50 0 20 100 20 100 290
63 Luka Jozić 7 OŠ Vrbani Zagreb 0 50 0 20 100 75 245
64 Stipe Mužić 8 OŠ Trstenik Split 75 0 60 35 0 50 220
65 Bruno Bajs 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 100 50 0 0 0 0 150
66 Marko Lovrović 7 OŠ Krune Krstića Zadar 0 100 0 0 0 0 100
66 Dominik Lubenjak 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 50 0 0 0 50 0 100
66 Fran Žordić 7 DPTK&Info Velika Gorica 100 0 0 0 0 0 100