Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
 
REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HLO - vrednuje se 5 najboljih kola)
I. PODSKUPINA (do 6. razreda)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Gabriel Katić 6 OŠ Bartola Kašića Zagreb 540 456 468 408 540 544 2548
2 Leona Granoša 6 Mravoklopi 340 556 396 550 400 498 2400
3 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 292 248 470 308 400 414 1884
4 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 354 210 400 410 330 384 1878
5 Zoe Posokhova 6 Mravoklopi 400 284 400 302 400 358 1860
6 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 280 82 340 352 442 344 1758
7 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 280 220 370 400 400 0 1670
8 Jan Olenković 5 OŠ Mladost Zagreb 100 264 320 230 400 374 1588
9 Ozana Margotić 6 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 220 264 340 304 316 338 1562
10 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 240 158 304 230 400 370 1544
11 Ante Babić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 200 114 300 300 316 384 1500
12 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 220 180 400 180 280 350 1430
13 Mak Šolaja 6 Centar tehničke kulture Rijeka 220 107 300 230 414 262 1426
14 Laura Miškulin 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 220 164 400 230 210 204 1264
15 Franko Valentić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 180 116 300 280 280 204 1244
16 Vanja Petropoli 5 Dom mladih Rijeka 220 180 180 230 280 230 1140
17 Magda Vrtarić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 100 116 300 180 280 204 1080
18 Lukas Balbino 6 Mravoklopi 180 148 170 320 228 0 1046
19 Hrvoje Perica 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 116 180 230 210 220 1020
20 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 62 180 220 216 340 1018
21 Lovro Jurasić 5 Dom mladih Rijeka 220 164 180 230 180 164 974
21 Vanesa Rade 5 Dom mladih Rijeka 164 132 220 230 180 180 974
23 Petar Zrilić 6 OŠ Vrbani Zagreb 220 75 250 150 180 164 964
24 Karlo Vučak 4 Dom mladih Rijeka 140 132 150 230 210 220 950
25 Lola Ćurlin 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 220 132 180 230 140 164 934
26 Maja Marenić 3 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 100 300 180 180 164 924
27 Marija Džalto 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 220 171 180 180 160 164 915
28 Lucia Vuletić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 66 180 230 160 164 914
29 Jakov Marodi 4 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 180 66 180 180 160 164 864
30 Mia Čupar 6 OŠ Vukomerec Zagreb 50 132 180 180 180 164 836
31 Karlo Perić 5 Dom mladih Rijeka 140 82 116 230 120 190 796
32 Ian Blažević Rozman 6 Dom mladih Rijeka 155 139 150 180 140 164 789
33 Marko Rigatti 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 82 220 180 140 132 772
34 Mura Blažević 6 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 75 35 180 140 180 180 755
35 Lucas Lopar 3 Robotičko informatički klub Popovača 100 100 180 190 140 132 742
36 Teo Faić 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 100 50 140 140 180 180 740
37 Lovro Žagar 3 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 40 75 150 180 160 164 729
38 Ivona Kvesić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 65 51 150 180 180 132 707
39 Tonka Ljubić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 100 30 180 150 140 132 702
40 Erik Tomac 4 Dom mladih Rijeka 100 82 50 190 160 164 696
41 Lovro Mišković 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 130 0 180 180 100 690
42 Kaja Bjelkanović 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 120 50 132 140 180 116 688
43 Mia Grozdek 6 OŠ Vukomerec Zagreb 40 85 180 180 140 100 685
44 Nina Janežić 4 Dom mladih Rijeka 100 66 120 140 130 180 670
45 Ivan Lauc 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 66 50 180 140 140 92 618
46 Ivan Prikratki 4 Robotičko informatički klub Popovača 130 82 100 100 180 100 610
47 Tara Hunjadi 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 50 100 180 120 100 600
48 Ivo Šimić 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 140 100 100 100 140 100 580
49 Margita Sokol 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 50 108 100 180 100 563
50 Matija Kompes 5 OŠ Slavka Kolara Kravarsko 50 20 100 140 140 132 562
51 Petar Karas 5 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 100 210 220 530
52 Marta Malvić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 73 100 150 100 50 523
53 David Kanić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 55 107 100 140 70 100 517
54 Marta Paić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 75 66 75 160 100 100 510
55 Fran Vujčić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 50 50 20 140 130 132 502
56 Martin Berlan 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 100 100 100 100 100 500
57 Karla Vlahović 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 95 0 100 100 100 100 495
58 Petar Lisak 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 75 0 100 140 75 100 490
59 Ivan Ažić 4 Dom mladih Rijeka 50 50 20 140 140 100 480
60 Lovro Zrnić 4 Dom mladih Rijeka 75 50 100 100 100 100 475
61 Jakov Granoša 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 70 50 100 100 152 50 472
62 Noa Kovač 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 50 100 100 70 100 470
63 Domagoj Sertić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 50 0 100 100 100 100 450
64 Maria Šango 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 66 50 120 100 50 436
65 Melkior Midžić 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 30 100 50 100 85 100 435
66 Jan Biljak 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 0 100 180 148 428
67 Nikola Kučak 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 75 0 100 50 100 100 425
68 Kristijan Brođanac 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 0 140 180 100 420
68 Vito Krpina 3 OŠ Vukomerec Zagreb 50 20 100 100 70 100 420
70 Lea Jakopec 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 20 100 0 100 75 395
71 Dora Radman 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 50 100 140 0 50 390
72 Fran Olenković 2 OŠ Mladost Zagreb 30 50 75 100 75 75 375
73 Mihael Katić 1 Salezijanska OŠ Zagreb 50 0 20 100 100 100 370
74 Marko Mirenić 5 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 100 160 100 360
75 Lovro Kučak 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 75 50 50 100 75 0 350
76 Ivano Počuč 4 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 50 66 130 90 0 0 336
77 Vito Gašparić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 20 45 75 92 100 332
78 Linda Vukonić 5 Dom mladih Rijeka 75 0 50 0 100 100 325
79 Jelena Kajzer 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 35 20 160 50 50 315
80 Emil Goričanec 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 0 35 50 50 70 100 305
81 Pavao Karas 5 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 140 160 0 300
81 Noa Perić 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 75 35 0 20 70 100 300
83 Matija Prikratki 3 Robotičko informatički klub Popovača 0 20 0 75 100 100 295
84 Tina Kocijan 4 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 50 0 20 100 100 20 290
84 Laura Veseljak 6 OŠ Zorke Sever Popovača 65 75 50 0 100 0 290
86 Linardo Aras 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 40 75 70 100 285
87 Emanuel Tin Schreiber 6 OŠ Trstenik Split 0 0 20 45 100 100 265
88 Marko Hafner 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 0 60 100 80 240
89 Tin Čokljat 5 Dom mladih Rijeka 0 0 0 0 90 132 222
90 LUKA MARENIĆ 1 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 0 0 0 100 100 200
91 Sven Ivakić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 0 0 160 0 0 160
92 Marta Radić 6 OŠ Trstenik Split 0 0 20 50 35 50 155
93 Noa Krulc 5 OŠ Slavka Kolara Kravarsko 0 10 20 20 50 50 150
93 Gabriel Šimek 3 ZTK Sisak 0 50 100 0 0 0 150
95 Luka Tišljar 2 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 20 35 20 20 0 145
96 Denis Grozdanić 6 ZTK Sisak 0 75 58 0 0 0 133
97 Ivan Kondres 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 75 0 0 55 0 0 130
98 Mata Dvoraček 5 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 0 115 0 115
99 Željan Marinović 6 OŠ Trstenik Split 0 0 0 0 100 0 100
99 Zvonimir Omerzo 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 0 0 0 0 0 100
99 Mia Vidović 5 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 0 100 0 100
102 Nicolas Nodilo 1 Salezijanska OŠ Zagreb 20 0 20 10 20 20 90
102 Filip Planinc 5 Robotičko informatički klub Popovača 20 50 0 0 20 0 90
104 Nikola Feler 6 OŠ Trstenik Split 0 0 0 0 85 0 85
105 Iva Jukić 1 Salezijanska OŠ Zagreb 10 0 10 10 20 20 70
105 Jukić Marta 1 Salezijanska OŠ Zagreb 0 0 20 10 20 20 70
105 Petar Popovski 1 Salezijanska OŠ Zagreb 10 0 10 10 20 20 70
108 Natko Ivanušić 4 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 40 0 20 0 0 0 60
108 Ivan Ljušanin 1 Salezijanska OŠ Zagreb 10 0 0 10 20 20 60
110 Ana Posavec 5 OŠ Slavka Kolara Kravarsko 20 0 35 0 0 0 55
111 Šimun Katavić 1 Salezijanska OŠ Zagreb 0 0 20 10 20 0 50
111 Karlo Štimac 6 Dom mladih Rijeka 0 50 0 0 0 0 50
113 Marta Jukić 1 Salezijanska OŠ Zagreb 20 0 0 0 0 0 20
113 Magdalena Čurić 4 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 0 0 0 0 0 20
113 Lukas Šabarić 5 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 20 0 0 0 0 20
116 Filip Krnjaić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 0 0 0 0 0 0