Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
sezona 2019/2020
 
 
REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HLO - vrednuje se 5 najboljih kola)
I. PODSKUPINA (do 6. razreda)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Luka Ričković 6 Robotičko informatički klub Popovača 380 574 510 350 520 404 2388
2 Lana Škarica 6 OŠ Antuna Gustava Matoša Zagreb 432 442 496 370 584 324 2324
3 Lukša Giljević 6 OŠ Augusta Harambašića Zagreb 340 442 395 360 492 488 2177
4 Leona Granoša 5 Mravoklopi 428 280 340 330 492 344 1934
5 Alen Božičević 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 400 442 225 240 344 428 1854
6 Domagoj Massari 6 Dom mladih Rijeka 280 464 200 320 354 380 1798
7 Šimun Tomić 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 380 448 250 270 0 416 1764
8 Gabriel Katić 5 OŠ Bartola Kašića Zagreb 160 316 275 230 526 308 1655
9 Luka Padovan 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 284 352 320 324 336 1616
10 Lovro Tunjić 6 Mravoklopi 280 512 257 220 0 280 1549
11 Katja Ožvald 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 180 280 240 270 340 280 1410
12 Patrik Klovar Lukarić 5 Centar tehničke kulture Rijeka 220 280 190 230 300 280 1310
13 Nika Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 200 280 210 270 328 0 1288
14 Dominik Belavić 6 Robotičko informatički klub Popovača 180 448 180 180 164 280 1268
15 Vita Mofardin 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 280 292 160 155 220 280 1232
16 Vid Suman 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 280 250 150 270 180 200 1180
17 Franko Valentić 5 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 180 175 100 270 300 250 1175
18 Ian Blažević Rozman 5 Dom mladih Rijeka 180 280 130 230 180 280 1150
19 Vanja Petropoli 4 Dom mladih Rijeka 220 280 150 180 180 280 1140
20 Leon Žvorc 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 200 255 140 230 172 280 1137
21 Ante Babić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 200 205 120 180 228 318 1131
22 Zoe Posokhova 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 200 280 180 180 108 280 1120
23 Rebeka Ćaćić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 180 280 100 270 164 220 1114
24 Marko Kučak 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 180 200 160 260 292 180 1112
25 Ivan Prikratki 3 Robotičko informatički klub Popovača 100 280 180 155 250 240 1105
26 Lovro Jurasić 4 Dom mladih Rijeka 220 280 210 180 180 200 1090
27 Mario Rigatti 6 Centar tehničke kulture Rijeka 200 180 140 230 182 280 1072
28 Borna Jozić 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 180 0 157 224 300 196 1057
29 Vanesa Rade 4 Dom mladih Rijeka 180 280 140 180 180 230 1050
30 Antonio Bogović 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 280 100 200 172 280 1032
31 Mak Šolaja 5 Centar tehničke kulture Rijeka 180 250 185 160 100 240 1015
32 Tibor Ćetković 6 Centar tehničke kulture Rijeka 240 280 260 220 0 0 1000
33 Saša Pataran 6 OŠ Vrbani Zagreb 180 230 180 210 180 180 980
34 Eva Jahić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 255 100 200 146 180 961
35 Grgur Butorac 6 OŠ Vrbani Zagreb 180 230 180 180 180 0 950
35 Ante Prgin 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 280 130 180 180 0 950
37 Marta Ljubić 5 Centar tehničke kulture Rijeka 180 205 140 180 108 240 945
38 Lovro Kutnjak 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 180 230 170 180 148 180 940
39 Val Jagodar 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 180 0 0 180 252 324 936
40 Lovro Oreški 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 225 110 180 180 150 915
41 Filip Konta 6 OŠ Vrbani Zagreb 100 230 140 180 180 180 910
42 Iva Laštro 5 Centar tehničke kulture Rijeka 100 205 140 180 180 200 905
43 Milan Galić Kevilj 6 OŠ Vrbani Zagreb 180 230 100 180 180 0 870
44 Petar Zrilić 5 OŠ Vrbani Zagreb 180 230 100 180 172 0 862
45 Filip Kitanović 6 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 50 205 170 180 100 200 855
46 Hrvoje Perica 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 50 205 130 220 100 180 835
47 Lucas Lopar 2 Robotičko informatički klub Popovača 100 280 130 108 156 140 814
48 Teo Faić 4 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 180 180 150 180 100 120 810
48 Karlo Štimac 5 Dom mladih Rijeka 100 230 120 0 180 180 810
50 Magda Vrtarić 5 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 180 0 180 190 156 100 806
51 Jakov Marodi 3 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 100 230 140 155 100 180 805
52 Svebor Stublija 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 0 0 160 232 230 802
53 Ivo Vraneš 6 Mravoklopi 0 0 0 390 0 388 778
54 Marko Šarić 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 220 280 0 270 0 0 770
55 Petar Lisak 5 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 0 180 100 230 108 140 758
56 Luka Matunci 6 OŠ Vrbani Zagreb 100 0 100 180 180 180 740
57 Matej Buljubašić 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 0 0 240 300 196 736
58 Filip Hozjan 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 30 180 110 155 100 180 725
59 Bruno Bajs 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 100 200 120 155 100 140 715
59 Helena Dušević 5 Dom mladih Rijeka 180 280 100 155 0 0 715
61 Mihael Jakšić 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 100 200 120 180 100 100 700
62 Ema Sačar 5 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 100 130 100 180 100 180 690
63 Laura Miškulin 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 60 100 110 180 100 180 670
64 Matija Ćorić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 120 180 70 180 116 0 666
65 Toma Vašarević 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 0 142 108 212 190 652
66 Nina Janežić 3 Dom mladih Rijeka 100 180 110 107 0 150 647
67 Marija Džalto 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 0 0 0 172 188 256 616
68 Lasta Trupčević 1 OŠ Vrbani Zagreb 0 280 130 190 0 0 600
68 Lasta Trupčević 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 280 130 190 0 0 600
70 Nika Mršić 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 280 130 180 0 0 590
71 Lovro Mišković 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 180 50 100 100 100 580
72 Sara Marteža 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 180 50 155 0 0 565
73 Marta Pešut 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 55 180 110 155 0 50 550
74 Denis Grozdanić 5 ZTK Sisak 0 160 100 0 83 190 533
75 Dora Radman 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 280 100 0 0 100 530
75 Margita Sokol 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 150 45 155 50 100 530
77 Lucija Bilas 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 70 165 160 115 0 0 510
77 Gabrijel Gabelić 5 OŠ Josipa Račića Zagreb 180 225 105 0 0 0 510
79 Mihael Labaš 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 50 200 120 75 50 20 495
79 Jan Mikšič 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 205 110 180 0 0 495
81 Lovro Kučak 5 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 55 150 85 0 100 100 490
82 Saša Grubješić 6 ZTK Sisak 0 280 100 100 0 0 480
82 Jan Olenković 4 OŠ Mladost Zagreb 100 0 130 100 50 100 480
82 Lukas Šabarić 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 50 100 0 50 180 480
85 Kaja Bjelkanović 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 150 50 91 50 110 476
86 Vita Zeba 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 50 130 75 108 0 100 463
87 Tara Hunjadi 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 70 115 100 75 50 100 460
88 Tia Maria Rašić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 180 100 155 0 0 455
89 Zvonimir Omerzo 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 100 180 0 50 108 0 438
90 Marko Rigatti 3 Centar tehničke kulture Rijeka 0 100 110 55 50 120 435
91 Ivano Počuč 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 75 70 0 83 100 100 428
92 Vito Krpina 2 OŠ Vukomerec Zagreb 75 100 75 75 100 0 425
92 Lucija Švec 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 150 0 75 0 100 425
94 Gabriel Šimek 2 ZTK Sisak 0 100 10 83 75 150 418
95 Filip Kutleša 5 Robotičko informatički klub Popovača 0 0 0 125 100 180 405
96 Maja Marinić 2 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 35 100 50 100 50 100 400
96 Linda Vukonić 4 Dom mladih Rijeka 75 0 50 75 50 150 400
98 Lovro Borojević 3 ZTK Sisak 0 100 0 75 75 140 390
99 Noa Kranjčec 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 180 0 0 100 100 380
100 Luka Jozić 6 OŠ Vrbani Zagreb 100 0 100 75 100 0 375
100 Ivan Lauc 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 70 80 75 50 50 100 375
100 Lovro Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 50 100 0 75 50 100 375
103 Borna Kalenik 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 70 110 50 91 50 50 371
104 Daniel Perešin 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 100 0 130 0 132 0 362
105 David Kanić 2 Centar tehničke kulture Rijeka 0 100 85 75 50 50 360
105 Jonah Kranjčec 4 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 50 100 50 75 50 85 360
107 Leon Toplek 6 OŠ Strahoninec 180 0 175 0 0 0 355
108 Martin Berlan 3 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 100 50 100 50 50 350
108 Fran Antonio Fran 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 100 100 0 50 50 350
108 Matija Prikratki 2 Robotičko informatički klub Popovača 35 100 75 75 65 25 350
111 Jakov Barić 5 OŠ Dore Pejačević Našice 0 0 0 0 140 200 340
111 Noa Perić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 35 155 0 75 0 75 340
113 Laura Gobac 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 100 230 0 0 0 0 330
114 Matija Andrašec 6 OŠ Strahoninec 180 0 145 0 0 0 325
114 Magdalena Ćurić 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 0 50 75 50 100 325
116 Ivan Kregar 6 OŠ Strahoninec 180 0 130 0 0 0 310
116 Andrija Rajski 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 60 50 100 0 0 100 310
118 Mihael Pavina 4 Robotičko informatički klub Popovača 45 20 0 75 132 35 307
119 Emma Jelača 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 0 0 130 100 0 305
119 Nikola Kučak 5 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 0 0 0 155 100 50 305
119 Filip Planinc 4 Robotičko informatički klub Popovača 35 50 75 75 70 0 305
122 Nika Senfner 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 0 75 75 0 100 300
122 Josip Zlatić 6 Informatički klub BIT Kutina 0 100 100 0 0 100 300
124 Sara Bilandžija 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 0 0 91 50 75 291
125 Franko Doričić 6 OŠ Mate Lovraka Zagreb 0 0 285 0 0 0 285
125 Jakov Granoša 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 0 0 85 100 100 285
127 Karla Vlahović 5 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 0 0 0 180 0 100 280
127 Antea Žanko 6 OŠ Dore Pejačević Našice 0 0 0 0 180 100 280
129 Matko Blagus 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 175 0 0 0 0 275
130 Tara Lučić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 75 0 45 45 0 100 265
131 Fran Olenković 1 OŠ Mladost Zagreb 35 0 50 50 20 100 255
132 Karla Čujić 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 100 115 0 0 0 0 215
133 Maria Šango 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 0 0 0 0 108 100 208
134 Marta Malvić 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 0 0 0 120 0 86 206
135 Toma Blagojević 6 OŠ Dore Pejačević Našice 0 0 0 0 100 100 200
135 Lora Mamilović 5 OŠ Dore Pejačević Našice 0 0 0 0 100 100 200
135 Tia Pavelić 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 0 100 0 0 0 200
135 Paola Perković 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 0 100 0 0 0 200
139 Marko Andrić 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 0 0 180 0 0 180
139 Vito Nesnidal 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 130 0 50 0 0 0 180
141 Luka Tišljar 1 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 50 50 20 20 20 160
142 Natko Ivanušić 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 75 0 75 0 0 0 150
142 Ivan Kondres 5 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 0 0 0 0 100 50 150
144 Mateo Bokun 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 30 0 0 0 0 110 140
144 Josip Šebelja 5 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 0 0 140 140
146 Teo Španović 3 ZTK Sisak 0 0 45 75 0 0 120
147 Bruno Domović 1 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 10 35 20 20 20 20 115
148 Luka Jakopović 6 OŠ Mate Lovraka Zagreb 0 0 110 0 0 0 110
149 Jagoda Jana 4 HLL 0 0 0 0 108 0 108
150 David Bunjan 6 ZTK Sisak 0 0 0 0 0 100 100
150 Roko Gaćina 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 0 100 0 0 0 100
150 Marko Glujić 6 Dom mladih Rijeka 100 0 0 0 0 0 100
150 Vitor Lesar 6 MIK Čakovec / MIS Strahoninec 0 0 0 0 100 0 100
150 Marko Lovrović 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 100 0 0 0 100
150 Leni Lugarec 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 100 0 0 0 100
150 Tin Mihić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 0 0 0 0 0 100
150 Andrija Mlinarić 5 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 0 100 0 100
158 Nino Petric 3 OŠ Josipa Račića Zagreb 0 45 50 0 0 0 95
159 TENA DOMOVIĆ 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 0 0 50 0 0 50
159 Marko Huljev 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 50 0 0 0 50
159 Lubica Knez 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 50 0 0 0 50
159 Frane Macan 3 OŠ Josipa Račića Zagreb 0 0 50 0 0 0 50
159 Sara Rekić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 0 0 0 0 0 50
159 Josip Tomljanović 6 OŠ Josipa Račića Zagreb 50 0 0 0 0 0 50
159 Ivan Vlahek 6 OŠ Mate Lovraka Zagreb 0 0 50 0 0 0 50
166 Borna Jambrešić 6 Robotičko informatički klub Popovača 0 0 0 0 0 40 40
167 Adam Duž 1 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 35 0 0 0 0 0 35
167 leo kuternik 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 35 0 0 0 0 35
169 Franko Bajlo 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 30 0 0 0 30
169 Mihael Brezlan 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 0 0 30 0 0 0 30
171 Noa Benak 6 OŠ Mate Lovraka Zagreb 0 0 20 0 0 0 20
171 Jana Božica Gečević 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 20 0 0 0 20
171 Lovro Gorić 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 0 0 0 0 20 20
171 Mihaela Matešić 5 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 20 0 0 0 20
171 Rene Papež 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 0 0 0 0 20 20
171 Cvita Ema Žepina 6 OŠ Krune Krstića Zadar 0 0 20 0 0 0 20
177 Borna Bulović 3 OŠ Josipa Račića Zagreb 0 0 10 0 0 0 10
178 Luka Kapović 5 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 0 0 0 0