Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
 
REZULTATI
UKUPNO
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 UKUPNO
1 Gabriel Šimek 6 Robotičko informatički klub Popovača 420 400 298 400 536 2054
2 Gabriel Kos 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 292 460 316 500 350 1918
3 Gita Radiković 6 OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec 292 200 328 400 442 1662
4 Lovro Žagar 6 MIK / MIS Čakovec 292 260 320 280 380 1532
5 Karlo Saršon 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 170 280 328 348 1306
6 Tonka Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 250 180 280 380 1270
7 David Kanić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 250 180 280 316 1206
8 Dora Španić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 208 140 200 328 280 1156
9 Matija Prikratki 6 Robotičko informatički klub Popovača 130 154 280 280 276 1120
10 Maja Marenić 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 280 180 180 280 180 1100
11 Mateo Štefanek 6 OŠ Josipovac 100 126 180 280 386 1072
12 Mihael Lucijanić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 180 180 160 240 180 940
13 Luka Mešanović 6 Dom mladih Rijeka 180 110 148 280 216 934
14 Marko Franjković 6 OŠ Josipovac 180 126 148 280 172 906
15 Tihana Rukober 6 OŠ Kraljevica 180 180 108 180 180 828
16 Juraj Haraminčić 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 180 100 100 0 400 780
17 Linda Stojković 6 OŠ Josipovac 180 136 120 100 180 716
18 Naomi Lazić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 100 100 190 180 670
18 Jurica Lukšić 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 100 100 190 180 670
20 Rafael Bijelić 6 OŠ Josipovac 120 126 78 158 180 662
21 Josip Loinjak 6 OŠ Josipovac 120 126 50 160 196 652
22 Marko Pušić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 80 100 148 130 638
23 Josipa Komerički 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 100 80 108 142 196 626
24 Lovre Ercegović 6 OŠ Trstenik Split 100 100 90 180 108 578
25 Borna Zadro 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 180 50 124 180 20 554
26 Andrej Kandić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 70 100 148 50 116 484
27 Borna Gregur 6 Centar tehničke kulture Rijeka 180 20 100 0 100 400
28 David Ivanišić 6 PlusPlus 80 100 90 100 0 370
29 Mark Jurišić 6 OŠ Trstenik Split 100 100 40 0 108 348
30 Domagoj Krstanović 6 Informatički klub BIT Kutina 60 70 100 0 100 330
31 Mario Hrgić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 50 50 140 70 0 310
32 Vito Vukušić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 100 0 0 100 300
33 Tin Doležal 6 Informatički klub BIT Kutina 0 20 100 50 100 270
34 Roko Mužić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 100 165 0 265
35 Ivan Karlović Papak 6 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 70 20 0 106 216
36 Kristijan Grbić 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 100 50 30 30 0 210
37 Ida Babić 6 OŠ Hodošan 100 100 0 0 0 200
37 Adrian Međimurec 6 OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica 0 0 50 50 100 200
37 Ena Maria Ragić 6 OŠ Josipovac 100 100 0 0 0 200
40 Gabrijel Višnjić 6 OŠ Hodošan 85 100 0 0 0 185
41 Nicole Arnaut 6 DPTK&Info Velika Gorica 0 0 0 0 180 180
42 Toni Belak 6 OŠ Trstenik Split 50 50 40 20 0 160
43 Klara Bajan 6 OŠ Hodošan 50 100 0 0 0 150
44 Mia Beljan 6 Klub tehničke kulture Lipovljani 60 60 20 0 0 140
45 Karlo Falamić 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 50 20 0 0 120
46 Bruno Bajlo 6 OŠ Krune Krstića Zadar 100 0 0 0 0 100
46 Petar Kovačić 6 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 0 0 100 0 0 100
46 Jakov Mršić 6 OŠ Gornja Vežica 0 0 100 0 0 100
46 Lukas Španjić 6 OŠ Gornja Vežica 0 0 100 0 0 100
50 Patrik Parić 6 OŠ Krune Krstića Zadar 75 0 20 0 0 95
51 Domagoj Kolak Kramarić 6 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 50 0 40 0 0 90
52 Anamarija Čubrilo 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 80 0 0 0 80
53 Boris Kozlica 6 OŠ Trstenik Split 20 50 0 0 0 70
53 Filip Simonelli 6 OŠ Trstenik Split 0 50 0 20 0 70
53 Marija Ćalušić 6 OŠ Trstenik Split 20 50 0 0 0 70
53 Noa Živalj 6 OŠ Trstenik Split 50 20 0 0 0 70
57 Lana Marušić 6 OŠ Krune Krstića Zadar 60 0 0 0 0 60
58 Toma Mihanović 6 Katolička OŠ "Ivo Mašina" Zadar 50 0 0 0 0 50
59 Lucijan Kotlar 6 OŠ Krune Krstića Zadar 45 0 0 0 0 45
60 Fran Kosina 6 Klub tehničke kulture Lipovljani 0 0 20 0 0 20
60 Antonio Mijolović 6 Katolička OŠ "Ivo Mašina" Zadar 20 0 0 0 0 20