Hrvatska Logo Liga / Rezultati
Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
sezona 2017/2018
 
 
REZULTATI
UKUPNO
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Renato Krpan 6 Božo Težak Zagreb 286 430 350 384 418 464 2332
2 Dora Lendvaj 6 Robotičko informatički klub Popovača 240 446 368 420 368 380 2222
3 Lana Radošić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 232 370 390 370 370 346 2078
4 Frano Novak 6 OŠ Mursko Središće 422 280 338 320 220 292 1872
5 Igor Leniček 6 OŠ Vrbani Zagreb 240 280 376 368 316 240 1820
6 Barbara Kelava 6 VI. OŠ Varaždin 276 304 330 280 276 292 1758
7 Marko Zrilić 6 OŠ Vrbani Zagreb 240 280 300 320 316 280 1736
8 Domagoj Beus 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 280 200 390 288 246 280 1684
9 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 210 280 250 356 304 282 1682
10 Bruno Kosmačin 6 VI. OŠ Varaždin 166 226 240 304 292 290 1518
11 Daniel Ozvačić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 210 178 230 288 292 280 1478
12 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 0 280 336 348 280 232 1476
13 Lovro Kontent 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 200 230 180 292 280 260 1442
14 Erik Mikšič 6 Centar tehničke kulture Rijeka 200 250 240 240 220 280 1430
15 Petar Sredić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 340 288 296 220 270 1414
16 Joško Lukač 6 OŠ Vrbani Zagreb 140 280 210 280 280 220 1410
17 Feđa Mitić 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 200 230 266 192 232 282 1402
18 Ema Kolmanić 6 VI. OŠ Varaždin 270 180 210 280 220 220 1380
19 Vinko Klobučarić 6 OŠ Vrbani Zagreb 240 280 247 360 0 230 1357
20 Petra Olenković 6 OŠ Mladost Zagreb 100 200 290 300 230 220 1340
21 Neva Krmpotić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 210 280 80 280 190 280 1320
22 Maja Borić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 170 190 170 280 220 270 1300
23 Iva Miculinić 6 Dom mladih Rijeka 100 190 200 280 244 220 1234
24 Ivan Gabrijel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 100 280 135 180 300 220 1215
25 Jakov Celin 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 100 280 240 200 196 160 1176
26 Dominik Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 160 190 170 280 204 160 1164
27 Mihael Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 190 190 190 280 196 100 1146
28 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 100 280 140 180 202 220 1122
29 Borna Glavan 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 100 160 240 280 106 180 1066
30 Korina Čovčić 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 280 192 288 0 230 990
31 Sven Matković 6 OŠ Vrbani Zagreb 140 156 0 280 180 226 982
32 Iva Galić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 100 180 170 120 188 220 978
33 Matija Novak 6 II. OŠ Vrbovec 110 81 100 280 180 220 971
34 Mate Knežević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 110 100 140 220 220 180 970
35 Neo Loparić 6 Međimurski informatički klub Čakovec 120 180 150 300 196 0 946
36 Gabriel Pravdić 6 OŠ Vrbani Zagreb 100 108 175 280 180 100 943
37 Marko Bokun 6 OŠ Vrbani Zagreb 200 180 255 280 0 0 915
38 Matija Deronja 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 140 108 100 280 172 100 900
39 Mateo Gruban 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 100 100 140 280 164 100 884
40 David Noel Korman 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 80 190 0 260 158 180 868
41 Lucija Grubišić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 0 180 85 280 164 140 849
42 Frane Gabrić 6 OŠ Meje Split 0 100 90 280 152 180 802
43 Ema Tisovec 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 280 288 220 0 788
44 Karlo Božić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 100 100 50 280 212 0 742
45 Danelle Domonkoš 6 OŠ Mladost Zagreb 100 108 100 290 0 130 728
46 Roberto Hodak 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 100 118 60 232 90 120 720
47 Filip Đuranec 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 180 188 0 218 130 716
48 Dominik Vuko 6 OŠ Meje Split 0 190 130 286 0 100 706
49 Jan Šmalc 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 0 126 126 280 164 0 696
50 Toni Grdović 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 100 0 70 288 0 230 688
51 Dominik Stanić 6 II. OŠ Vrbovec 100 100 50 180 180 50 660
52 Pavao Knez 6 OŠ Zrinskih Nuštar 220 150 55 230 0 0 655
53 Lukas Kinkela 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 80 100 50 220 100 100 650
54 Zrinka Ilinić 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 0 155 60 180 140 108 643
55 Viktor Vranić 6 OŠ Vrbani Zagreb 100 100 100 175 160 0 635
56 Toma Burgund 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 20 205 220 172 0 617
57 Filip Kuhar 6 OŠ Zrinskih Nuštar 120 126 70 280 0 0 596
58 Marcel Sesvečan 6 II. OŠ Vrbovec 110 81 90 200 100 0 581
59 Lovro Lončarić 6 II. OŠ Vrbovec 100 100 35 120 124 100 579
60 Josip Žagar 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 0 0 45 280 172 70 567
61 Marko Matošević 6 OŠ Zrinskih Nuštar 0 180 60 280 0 0 520
62 Luka Taslak 6 OŠ Vrbani Zagreb 200 0 200 0 0 100 500
63 Ivan Grgić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 120 120 65 180 0 0 485
64 Adrian Novak 6 OŠ Vrbani Zagreb 0 180 120 0 0 180 480
64 Mihael Županić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 120 100 0 260 0 0 480
66 Martin Kuric 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 100 100 50 50 100 50 450
67 Filip Zorc 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 108 60 160 0 100 428
68 Ivana Sekačić 6 OŠ Mladost Zagreb 100 50 60 50 75 50 385
69 Iva Oreški 6 OŠ Petrijanec 100 100 0 170 0 0 370
70 Fran Bartoluci 6 OŠ Sesvetska Sela 180 180 0 0 0 0 360
70 Antoni Jakus 6 OŠ Meje Split 0 0 0 0 180 180 360
72 Anotni Jakus 6 OŠ Meje Split 0 100 70 180 0 0 350
73 Josip Turudić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 0 100 65 180 0 0 345
74 Sebastian Blažević 6 Dom mladih Rijeka 110 0 0 180 0 50 340
75 Nika Mihin 6 OŠ Petrijanec 100 75 0 160 0 0 335
76 Lorena Dobranić 6 OŠ Petrijanec 100 50 0 180 0 0 330
77 Enia Žufić 6 Dom mladih Rijeka 0 190 100 0 0 0 290
78 Adam Ivan Peić 6 OŠ Meje Split 0 0 0 286 0 0 286
79 Marta Krstulović Opara 6 OŠ Meje Split 0 0 0 0 100 180 280
80 Petar Marijanović 6 II. OŠ Vrbovec 0 100 35 120 0 0 255
81 Antonio Peranović 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 130 124 0 0 0 0 254
82 Anamaria Kajinić 6 II. OŠ Vrbovec 100 116 35 0 0 0 251
83 Matija Gjantar 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 0 50 100 50 0 50 250
83 Jan Marić 6 I. OŠ Vrbovec 0 180 70 0 0 0 250
85 Ante Zovko 6 OŠ Zrinskih Nuštar 120 118 0 0 0 0 238
86 Antonio Žagar 6 Robotičko informatički klub Popovača 0 0 35 100 70 30 235
87 Mateo Demartini 6 OŠ Mladost Zagreb 70 108 20 0 0 23 221
88 Rio Jagodar 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 80 140 0 0 0 220
89 Dorian Brežni 6 OŠ Petrijanec 50 50 0 110 0 0 210
90 Zora Turčin 6 OŠ Mladost Zagreb 50 124 35 0 0 0 209
91 Vjeran Murković 6 OŠ Mursko Središće 0 0 0 0 204 0 204
92 Tonina Arapov 6 OŠ Meje Split 0 100 0 0 0 100 200
92 Anamarija Burazin 6 OŠ Meje Split 0 0 0 0 100 100 200
92 Jakov Jozinović 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 100 100 0 0 0 0 200
95 Iskra Turčin 6 OŠ Mladost Zagreb 50 100 45 0 0 0 195
96 Iva Mitrović 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 70 100 0 0 0 0 170
97 Carlo Batinić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 100 66 0 0 0 0 166
98 David Lončina 6 I. OŠ Vrbovec 0 165 0 0 0 0 165
99 Tin Petričević 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 100 55 0 0 0 0 155
100 Tara Hadžisaković 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 50 100 0 0 0 0 150
100 Lara Pedić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 50 100 0 0 0 0 150
100 Olivera Rak 6 OŠ Ludbreg / Ludbreške pčelice 50 0 0 0 0 100 150
103 Ivan Marić 6 OŠ Mladost Zagreb 70 75 0 0 0 0 145
103 Dorotea Ćupurdija 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 0 0 0 50 75 20 145
105 Marta Hemen 6 OŠ Mladost Zagreb 0 100 35 0 0 0 135
106 Matej Mecanović 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 20 100 0 0 0 0 120
106 Adam Winkler 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 20 100 0 0 0 0 120
106 Josip Zebić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 0 0 0 20 100 0 120
109 Dorian Znika 6 Robotičko informatički klub Popovača 0 0 0 0 0 110 110
110 Toni Brkić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 100 0 0 0 0 100
110 Tin Jovanović 6 Božo Težak Zagreb 100 0 0 0 0 0 100
110 David Krizmanić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 100 0 0 0 0 100
110 Jakov Maletić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 100 0 0 0 0 100
110 Jakov Maroševac 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 100 0 0 0 0 100
110 Hemen Marta 6 OŠ Mladost Zagreb 100 0 0 0 0 0 100
110 Niko Martinko 6 I. OŠ Vrbovec 0 100 0 0 0 0 100
110 Mislav Milić 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 0 100 0 0 0 100
110 Nikša Perši 6 VI. OŠ Varaždin 0 0 0 0 0 100 100
110 Jakov Robić 6 Božo Težak Zagreb 100 0 0 0 0 0 100
110 Izabela Vučko 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 100 0 0 0 0 0 100
121 David Budić 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 75 20 0 0 0 95
121 David Klesinger 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 75 20 0 0 0 95
123 Helena Galac 6 OŠ Mladost Zagreb 0 0 0 0 0 85 85
123 Antonio Majstorović 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 85 0 0 0 0 85
125 Vedran Galić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 20 60 0 0 0 0 80
126 Lovro Križanić 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 70 0 0 0 0 0 70
127 Leon Krpan 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 20 35 0 0 0 55
128 Karlo Bučak 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 0 50 0 0 0 0 50
128 Karlo Grubač 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 0 0 0 50 0 0 50
128 Hana Kajić 6 OŠ Ludbreg / Ludbreške pčelice 50 0 0 0 0 0 50
128 Josip Knežević 6 OŠ Sesvetska Sela 0 50 0 0 0 0 50
128 Marko Kovačević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 0 0 0 0 50 0 50
128 Ida Pokos 6 OŠ Ludbreg / Ludbreške pčelice 50 0 0 0 0 0 50
128 Romano Prole 6 Robotičko informatički klub Popovača 0 50 0 0 0 0 50
128 Borna Šestak 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 50 0 0 0 0 0 50
128 Antonio Šustić 6 Knjižnica Sisak 0 0 0 0 0 50 50
137 Ema Borko 6 OŠ Ludbreg / Ludbreške pčelice 40 0 0 0 0 0 40
138 Rene Budetić 6 Informatički klub BIT Kutina 0 20 15 0 0 0 35
138 Mario Mihalj 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 0 35 0 0 0 35
140 Noa Vrbanić 6 Informatički klub BIT Kutina 0 30 0 0 0 0 30
141 Marko Aćimović 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 0 0 0 20 0 0 20
141 Lukas Barišić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 0 0 20 0 0 20
141 Ira Jankoska 6 Informatički klub BIT Kutina 0 0 0 0 20 0 20
141 Leona Miličević 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 20 0 0 0 0 20
141 Mateo Timrak 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo 0 0 20 0 0 0 20
141 Petar Čuljak 6 OŠ Josipa Kozarca Vinkovci 20 0 0 0 0 0 20
141 Majda Škrbić 6 Knjižnica Sisak 0 0 0 0 0 20 20