Hrvatska Logo Liga / Rezultati
Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
sezona 2017/2018
 
 
REZULTATI
5. KOLO
UKUPNO
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA L B L P M A L Z UKUPNO
1 Bernard Inkret 8 Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 100 108 140 150 670
2 Marko Dorčić 7 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 110 650
3 Dorijan Lendvaj 8 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 72 100 108 140 120 640
4 Ivan Janjić 7 Robotičko-informatički klub Nuštar 20 30 50 80 100 120 140 50 590
5 Vito Anić 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 120 70 40 510
6 Domagoj Sabolić 8 Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 100 96 140 - 508
7 Matija Ćepulić Polgar 8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 60 0 160 500
8 Fran Babić 7 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 96 70 - 446
9 Fabjan Markovinović 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 40 440
10 Renato Krpan 6 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 84 14 40 418
11 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 80 100 84 28 40 402
12 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 80 100 84 - 30 394
12 Fran Lešković 7 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 84 0 30 394
12 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 100 84 - 30 394
15 Niko Pešut 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 108 0 0 388
16 Lana Radošić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 80 100 36 14 40 370
17 Dora Lendvaj 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 8 100 120 - 40 368
18 Ivan Badrov 7 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 36 0 30 346
18 Morgan Medvešek 8 OŠ Meje Split 20 30 50 80 100 66 0 0 346
20 Silvija Rade 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 100 12 40 - 332
21 Nediljko Čović 8 OŠ Meje Split 20 30 50 56 100 70 0 0 326
22 Luka Cundeković 5 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 50 80 100 36 - - 316
22 Igor Leniček 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 316
22 Marko Zrilić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 316
25 Antonio Dijanić 8 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 304
25 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 24 - - 304
25 Luka Sirovec 8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 304
25 Filip Vuletić-Antić 8 OŠ Mate Lovraka Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 304
29 Fran Jukić 7 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 100 12 - 10 302
30 Ivan Gabrijel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 64 100 36 - - 300
31 Antonio Meštrović 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 50 64 100 24 0 40 298
32 Bruno Kosmačin 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 100 12 - - 292
32 Daniel Ozvačić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 12 0 - 292
32 Tin Pranjić 5 Informatički klub BIT Kutina 20 30 50 80 100 12 - - 292
35 Borna Bujanić 8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Marin Hrvaćanin 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 0 280
35 Lovro Kontent 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Marin Kurešić 5 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Joško Lukač 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Klara Rodeš 8 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Mihael Smrček 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 100 - - - 280
35 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 - - - 280
44 Lucija Janjić 7 Robotičko-informatički klub Nuštar 20 30 50 64 100 12 - - 276
44 Barbara Kelava 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 64 100 12 - - 276
44 Aron Prezel 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 64 100 12 - - 276
47 Iva Brzac 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 50 80 100 12 0 10 272
47 Nera Bujak 8 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 72 100 - - - 272
47 Jakov Stanić 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 72 100 - - - 272
50 Namik Agić 7 OŠ Krune Krstića Zadar 20 30 50 80 80 - - 10 270
51 Marko Dodig 7 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 48 100 12 - - 260
52 Petar Krtalić 8 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 56 100 - - - 256
53 Anis Prezel 5 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 48 100 - - - 248
54 Domagoj Beus 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 0 72 100 24 - - 246
55 Iva Miculinić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 40 24 - - 244
56 Petar Starčević 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 80 40 12 - 10 242
57 Ema Hrkač 5 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240
58 Feđa Mitić 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 12 - - 232
59 Petra Olenković 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230
60 Martin Vidmar 8 OŠ Mate Lovraka Zagreb 20 30 0 64 100 12 - - 226
61 Dan Bantić 8 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Noela Bazianec 5 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 40 0 - - 220
61 Jakov Blašković 4 S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Maja Borić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Luka Brčić 7 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Franko Doričić 4 OŠ Mate Lovraka Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Roko Gluhak 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Leona Granoša 3 S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Dino Hadžić 3 S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Danijel Hrvaćanin 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 40 0 0 0 220
61 Niko Kalle Zirdum 7 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Leon Katanec 7 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 40 0 0 0 220
61 Mate Knežević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 80 40 0 0 0 220
61 Ema Kolmanić 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Antonio Krpina 5 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Lovro Kumanović 8 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Lucija Kurtović 5 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Erik Mikšič 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Vito Mudri 7 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Frano Novak 6 OŠ Mursko Središće 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Ivan Patarčić 4 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Marin Pelesk 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Mihael Perešin 8 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Fran Krsto Pilić 7 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 40 0 0 0 220
61 Petar Sredić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 40 0 0 0 220
61 Vid Suman 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 80 40 - - - 220
61 Ema Tisovec 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
88 Filip Đuranec 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 0 56 100 12 - - 218
89 Lara Ćališ 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 64 40 - - 10 214
90 Dominik Belavić 4 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 72 40 - - - 212
90 Karlo Božić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 72 40 0 0 0 212
90 Luka Ričković 4 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 72 40 - - - 212
93 Tin Bergant 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 64 40 0 0 0 204
93 Dominik Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 64 40 - - - 204
93 Eon Mihaljević 4 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 64 40 - - - 204
93 Davor Mucak 8 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 64 40 - - - 204
93 Vjeran Murković 6 OŠ Mursko Središće 20 30 50 64 40 0 - - 204
93 Paula Vidak 7 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 64 40 - - - 204
99 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 80 40 12 - - 202
100 Tomislav Grgurević 5 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 60 40 - - - 200
100 Filip Radaljac 5 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 60 40 - - - 200
102 Bruno Benčik 4 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Jakov Celin 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 56 40 0 - - 196
102 Lucija Kršić 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Neo Loparić 6 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Mihael Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Saša Ovčarić 3 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Marija Poljak 8 OŠ Dore Pejačević Našice 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Robert Valenta 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Dominik Vugrinec 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Jelena Ćepulić Polgar 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 56 40 - - - 196
102 Andrija Železnjak 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
113 Luka Ivanov 5 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 80 40 - - - 195
113 Lovro Kristijan Miljak 4 S VIJUGOM Zagreb 20 30 25 80 40 - - - 195
115 Neva Krmpotić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 50 80 40 0 0 0 190
115 Ela Ćališ 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 80 - - - 10 190
117 Iva Galić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188
117 Matej Marković 5 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188
117 Lovro Mihaljević 8 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188
120 Dominik Ćorluka 5 OŠ Vrbani Zagreb 20 0 50 72 40 - - - 182
121 Alen Božičević 4 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 50 80 - - - - 180
121 Roko Dunjko 5 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Marko Ercegović 7 OŠ Gustava Krkleca Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180
121 Mišel Hergotić 7 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Luka Jakopović 4 OŠ Mate Lovraka Zagreb 20 30 50 40 40 - - - 180
121 Antoni Jakus 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Lovro Kutnjak 3 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 80 0 - - - 180
121 Sven Matković 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180
121 Matija Novak 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
121 Mihael Petanjek 7 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
121 Gabriel Pravdić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180
121 Dino Soldat 5 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Dominik Stanić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
121 Benjamin Veršec 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Filip Vinko 4 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 40 40 - - - 180
121 Sebastijan Zadravec 5 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 0 0 0 0 180
121 Leo Znika 8 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 80 - - - - 180
121 Hana Đukes 5 OŠ Strahoninec 20 30 50 80 0 0 0 0 180
139 David Frajtag 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 0 50 64 40 - - - 174
139 Mak Šolaja 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 64 40 - - - 174
141 Toma Burgund 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 72 0 - - - 172
141 Matija Deronja 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 32 40 0 0 0 172
141 Josip Žagar 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 32 40 - - - 172
144 Rino Drmać 7 OŠ Meje Split 20 30 50 68 0 0 0 0 168
145 Šimun Bilas 7 OŠ Mursko Središće 20 30 50 24 40 - - - 164
145 Duje Dodig 5 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 64 - - - - 164
145 Mateo Gruban 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 64 - - - - 164
145 Lucija Grubišić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 64 0 - - - 164
145 Emanuel Hodić 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 24 40 - - - 164
145 Dora Jakšić 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 24 40 - - - 164
145 Gabriel Rajić 7 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 24 40 - - - 164
145 Jan Šmalc 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 24 40 - - - 164
145 Lovro Žganec 8 OŠ Mursko Središće 20 30 50 24 40 - - - 164
154 Viktor Vranić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160
154 Nino Žarković 5 OŠ Mladost Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160
156 David Noel Korman 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 0 50 48 40 - - - 158
157 Toma Bošnjak 8 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 56 - - - - 156
158 Frane Gabrić 6 OŠ Meje Split 20 30 50 52 0 0 0 0 152
159 Mirna Drabić 3 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 8 40 - - - 148
159 Marko Vlahović 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 8 40 - - - 148
159 Bruno Vodopija 7 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 48 - - - - 148
162 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - 50 56 20 - - - 146
163 Jan Borjanić 7 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 - 40 - - - 140
163 Mia Borko 7 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 40 - - - - 140
163 Zrinka Ilinić 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 0 40 - - - 140
163 Jakov Iljadica 5 S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 40 - - - 140
163 Petar Pavalić 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 0 40 - - - 140
163 Lovro Počuč 5 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 0 40 - - - 140
169 Emanuel Rod 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 0 50 64 0 - - - 134
170 Ana Klanjčić 7 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 32 - - - - 132
170 Domagoj Massari 4 Dom mladih Rijeka 20 30 50 8 0 24 - - 132
170 Maksim Pleša 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 32 - - - - 132
173 David Tomaš 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 50 56 0 0 0 0 126
174 Darin Hrastić 4 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 24 - - - - 124
174 Lovro Lončarić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 24 - 0 - - 124
174 Magda Vrtarić 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 24 - - - - 124
177 Tin Magličić 5 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 16 0 0 0 0 116
178 Franko Valentić 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 8 - - - - 108
179 Borna Glavan 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 0 56 - - - - 106
180 Jan Olenković 2 OŠ Mladost Zagreb 20 30 - 54 0 - - - 104
181 Ian Blažević Rozman 3 Dom mladih Rijeka 20 - - 80 - - - - 100
181 Anamarija Burazin 6 OŠ Meje Split 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Matej Carević 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 - - - - - 100
181 Nika Cundeković 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100
181 Gabrijel Gabelić 3 S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100
181 Lukas Kinkela 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 0 - - - - 100
181 Noa Kolar 5 OŠ Strahoninec 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Marta Krstulović Opara 6 OŠ Meje Split 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Martin Kuric 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Edo Novak 7 OŠ Strahoninec 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Vedran Radojčić 7 OŠ Gustava Krkleca Zagreb 20 30 50 - - - - - 100
181 Marin Sesar 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 - - - - - 100
181 Marcel Sesvečan 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100
181 Leon Toplek 4 OŠ Strahoninec 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Nikola Toplek 7 OŠ Strahoninec 20 30 50 0 0 0 0 0 100
181 Josip Zebić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 0 0 0 0 0 100
197 Roberto Hodak 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 0 0 40 - - - 90
198 Katarina Lončarić 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 0 56 0 0 0 0 76
199 Lovro Jurasić 2 Dom mladih Rijeka 20 30 25 - - - - - 75
199 Ivan Kregar 4 OŠ Strahoninec 20 30 25 0 0 0 0 0 75
199 Dino Mehić 7 OŠ Gustava Krkleca Zagreb 20 30 25 - - - - - 75
199 Vid Peša 5 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 25 0 0 0 0 0 75
199 Vanesa Rade 2 Dom mladih Rijeka 20 30 25 - - - - - 75
199 Ivana Sekačić 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 25 - - - - - 75
199 Gabrijel Višeticki 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 25 - - - - - 75
199 Dorotea Ćupurdija 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 25 0 0 0 0 0 75
199 Jakov Đokić 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 25 - - - - - 75
208 Jakov Nekich 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 0 50 - - - - - 70
208 Matija Rubčić 5 Informatički klub BIT Kutina 20 0 50 0 - - - - 70
208 Matija Ćorić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - 50 0 - - - - 70
208 Antonio Žagar 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 0 50 0 - - - - 70
212 Jakov Bekić 3 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
212 Fran Janković 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - - 50
212 Kristian Komjetan 5 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
212 Marko Kovačević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
212 Lucija Luketić 4 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 - - - - - - 50
212 David Malovčak 5 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
212 Andro Mandić 5 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
212 Veronika Martinčević 5 OŠ Strahoninec 20 30 0 0 0 0 0 0 50
212 Fran Mikulčić 4 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 - - - - - - 50
212 Lara Pavelić 5 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
212 Tia Pavelić 2 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
212 Luka Radojčić 5 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 0 - - - - - 50
212 Ivan Rakoš 7 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
212 Dorian Šunjić 2 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
226 Marta Barlović 5 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 0 25 - - - - - 45
226 Ivan Dijanić 5 Božo Težak Zagreb 20 0 25 0 0 - - - 45
226 Rita Anđela Nikolić 3 Connect IT Slavonski Brod 20 - 25 - - - - - 45
229 Mark Bertina 8 OŠ Matije Gupca Zagreb 0 0 0 0 40 - - - 40
230 Antonio Bogović 3 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 0 - - - - - - 20
230 Ira Jankoska 6 Informatički klub BIT Kutina 20 0 - - - - - - 20
230 Ivan Krifka 2 Robotičko informatički klub Popovača 20 - - - - - - - 20
230 Fran Leček 5 Međimurski informatički klub Čakovec 20 - - - - - - - 20
230 Lukas Lovrenović 2 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 - - - - - - - 20
230 Adrijan Ninić 2 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 - - - - - - - 20
230 Ivano Počuč 1 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 - - - - - - - 20
230 Nando Simcich 4 Dom mladih Rijeka 20 - - - - - - - 20