Hrvatska Logo Liga / Rezultati
Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
sezona 2017/2018
 
 
REZULTATI
5. KOLO
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA L B L P M A L Z UKUPNO
1 Renato Krpan 6 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 84 14 40 418
2 Lana Radošić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 80 100 36 14 40 370
3 Dora Lendvaj 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 8 100 120 - 40 368
4 Igor Leniček 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 316
4 Marko Zrilić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 316
6 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 24 - - 304
7 Ivan Gabrijel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 64 100 36 - - 300
8 Bruno Kosmačin 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 100 12 - - 292
8 Daniel Ozvačić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 12 0 - 292
10 Lovro Kontent 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 100 - - - 280
10 Joško Lukač 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
10 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 - - - 280
13 Barbara Kelava 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 64 100 12 - - 276
14 Domagoj Beus 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 0 72 100 24 - - 246
15 Iva Miculinić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 40 24 - - 244
16 Feđa Mitić 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 40 12 - - 232
17 Petra Olenković 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230
18 Maja Borić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
18 Mate Knežević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 80 40 0 0 0 220
18 Ema Kolmanić 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 40 - - - 220
18 Erik Mikšič 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 40 - - - 220
18 Frano Novak 6 OŠ Mursko Središće 20 30 50 80 40 - - - 220
18 Petar Sredić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 40 0 0 0 220
18 Ema Tisovec 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220
25 Filip Đuranec 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 0 56 100 12 - - 218
26 Karlo Božić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 72 40 0 0 0 212
27 Dominik Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 64 40 - - - 204
27 Vjeran Murković 6 OŠ Mursko Središće 20 30 50 64 40 0 - - 204
29 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 80 40 12 - - 202
30 Jakov Celin 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 56 40 0 - - 196
30 Neo Loparić 6 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 56 40 - - - 196
30 Mihael Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 56 40 - - - 196
33 Neva Krmpotić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 0 50 80 40 0 0 0 190
34 Iva Galić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188
35 Antoni Jakus 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 0 0 0 0 180
35 Sven Matković 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180
35 Matija Novak 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
35 Gabriel Pravdić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180
35 Dominik Stanić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
40 Toma Burgund 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 72 0 - - - 172
40 Matija Deronja 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 32 40 0 0 0 172
40 Josip Žagar 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 32 40 - - - 172
43 Mateo Gruban 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 64 - - - - 164
43 Lucija Grubišić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 64 0 - - - 164
43 Jan Šmalc 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 24 40 - - - 164
46 Viktor Vranić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160
47 David Noel Korman 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 0 50 48 40 - - - 158
48 Frane Gabrić 6 OŠ Meje Split 20 30 50 52 0 0 0 0 152
49 Zrinka Ilinić 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 0 40 - - - 140
50 Lovro Lončarić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 24 - 0 - - 124
51 Borna Glavan 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 0 56 - - - - 106
52 Anamarija Burazin 6 OŠ Meje Split 20 30 50 0 0 0 0 0 100
52 Lukas Kinkela 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 0 - - - - 100
52 Marta Krstulović Opara 6 OŠ Meje Split 20 30 50 0 0 0 0 0 100
52 Martin Kuric 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 0 0 0 0 0 100
52 Marcel Sesvečan 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100
52 Josip Zebić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 0 0 0 0 0 100
58 Roberto Hodak 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 0 0 40 - - - 90
59 Ivana Sekačić 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 25 - - - - - 75
59 Dorotea Ćupurdija 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 25 0 0 0 0 0 75
61 Antonio Žagar 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 0 50 0 - - - - 70
62 Marko Kovačević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
63 Ira Jankoska 6 Informatički klub BIT Kutina 20 0 - - - - - - 20