Hrvatska Logo Liga / Rezultati
Hrvatska Logo Liga
 
HRVATSKA LOGO LIGA
 
sezona 2017/2018
 
 
REZULTATI
4. KOLO
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA N E Z V S B H T UKUPNO
1 Dora Lendvaj 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 80 100 - 140 - 420
2 Renato Krpan 6 Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 104 - - 384
3 Lana Radošić 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 80 100 28 14 48 370
4 Igor Leniček 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 88 - - 368
5 Vinko Klobučarić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 80 - - 360
6 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 76 - - 356
7 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 68 - - 348
8 Frano Novak 6 OŠ Mursko Središće 20 30 50 80 100 16 0 24 320
8 Marko Zrilić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 40 - - 320
10 Bruno Kosmačin 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 100 24 - - 304
11 Neo Loparić 6 Međimurski informatički klub Čakovec 20 30 50 80 100 20 - - 300
11 Petra Olenković 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 50 80 100 20 - - 300
13 Petar Sredić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 16 0 0 296
14 Lovro Kontent 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 100 12 - - 292
15 Danelle Domonkoš 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 50 80 100 10 - - 290
16 Domagoj Beus 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 8 - - 288
16 Toni Grdović 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 8 - - 288
16 Daniel Ozvačić 6 OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad 20 30 50 80 100 8 - - 288
16 Ema Tisovec 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 8 - - 288
16 Korina Čovčić 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 30 50 80 100 8 - - 288
21 Adam Ivan Peić 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 100 6 0 0 286
21 Dominik Vuko 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 100 6 0 0 286
23 Marko Bokun 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280
23 Maja Borić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Karlo Božić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Matija Deronja 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Frane Gabrić 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Borna Glavan 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Mateo Gruban 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Lucija Grubišić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Barbara Kelava 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Ema Kolmanić 6 VI. OŠ Varaždin 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Neva Krmpotić 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 0 280
23 Filip Kuhar 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Dominik Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Mihael Lovrić 6 Connect IT Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Joško Lukač 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280
23 Sven Matković 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280
23 Marko Matošević 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Iva Miculinić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 100 0 - - 280
23 Matija Novak 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Gabriel Pravdić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280
23 Jan Šmalc 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
23 Josip Žagar 6 OŠ Ivana Filipovića Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280
45 David Noel Korman 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 80 - - - 260
45 Mihael Županić 6 OŠ Zrinskih Nuštar - 30 50 80 100 - - - 260
47 Erik Mikšič 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 20 100 20 0 0 240
48 Roberto Hodak 6 OŠ Antuna Kanižlića Požega 20 30 50 20 100 12 - - 232
49 Pavao Knez 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 70 60 - - - 230
50 Toma Burgund 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 30 50 20 100 - - - 220
50 Lukas Kinkela 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 20 100 0 0 0 220
50 Mate Knežević 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 50 20 100 0 0 0 220
53 Jakov Celin 6 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija 20 30 50 0 100 0 0 0 200
53 Marcel Sesvečan 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 0 100 - - - 200
55 Feđa Mitić 6 OŠ Matije Gupca Zagreb 20 30 50 80 0 12 - - 192
56 Sebastian Blažević 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180
56 Lorena Dobranić 6 OŠ Petrijanec 20 30 50 80 - - - - 180
56 Ivan Grgić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 - - - - 180
56 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180
56 Zrinka Ilinić 6 OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 20 30 50 80 - - - - 180
56 Anotni Jakus 6 OŠ Meje Split 20 30 50 80 0 0 0 0 180
56 Dominik Stanić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 80 - - - - 180
56 Josip Turudić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 - - - - 180
56 Ivan Gabrijel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180
65 Viktor Vranić 6 OŠ Vrbani Zagreb 20 25 50 80 - - - - 175
66 Iva Oreški 6 OŠ Petrijanec 20 30 50 70 - - - - 170
67 Nika Mihin 6 OŠ Petrijanec 20 30 50 60 - - - - 160
67 Filip Zorc 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 0 30 50 80 0 0 0 0 160
69 Iva Galić 6 OŠ Vukomerec Zagreb 20 30 50 20 0 - - - 120
69 Lovro Lončarić 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 20 - 0 - - 120
69 Petar Marijanović 6 II. OŠ Vrbovec 20 30 50 20 - - - - 120
72 Dorian Brežni 6 OŠ Petrijanec 20 30 50 10 - - - - 110
73 Antonio Žagar 6 Robotičko informatički klub Popovača 20 30 50 - 0 - - - 100
74 Matija Gjantar 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 20 30 - - - - - - 50
74 Karlo Grubač 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
74 Martin Kuric 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
74 Ivana Sekačić 6 OŠ Mladost Zagreb 20 30 - - - - - - 50
74 Dorotea Ćupurdija 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 30 0 0 0 0 0 0 50
79 Marko Aćimović 6 OŠ Medvedgrad Zagreb 20 0 0 0 0 - - - 20
79 Lukas Barišić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 - - - - - - 20
79 Josip Zebić 6 OŠ Kralja Tomislava Našice 20 0 0 0 0 0 0 0 20